CopyCan Shop – Velkoplošný tisk, kopírování a scanování

Využijte ke své propagaci laserový potisk předmětů a textilu

Specializujeme se na digitální kopírování a velkoplošný tisk v černobílém i barevném provedení od formátu A4 do A0. Zajišťujeme kompletní předtiskovou přípravu a grafické zpracování návrhů. V nabídce máme scanování a tisk dokumentů, jejich laminování a vazbu, potisk textilu a reklamních předmětů.

  • Rooseveltova 74/8
  • Plzeň - Vnitřní Město
  • 301 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Velkoplošný barevný tisk

Větší než jste čekali. Takové mohou být třeba vaše fotografie, které vytiskneme až do formátu A0. Velkoplošný tisk, kopírování nebo scanování nabízíme samozřejmě i v černobílé variantě a mnoha dalších formátech, které vaše tiskárna nezvládne. Velkoplošný barevný tisk provádíme na moderních tiskových strojích RankXerox 8850 nebo Canon IPF 710.

V tiskových i kopírovacích službách usilujeme o zachování původních barev, takže téměř nepoznáte rozdíl mezi originálem a kopií. Výroba vizitek, novoročních přání, prospektů, kalendářů, hlavičkových papírů i velkoformátových obrazů je u nás komplexní činností, kterou zajišťuje odborně vyškolený personál. Velkoplošný tisk a další služby pro širokou veřejnost i firemní klientelu nabízíme na našich pobočkách v Praze a Plzni.

Potisk reklamních předmětů pro vaši firmu

Potřebujete prezentovat svou firmu netradičním způsobem? Využijte náš potisk reklamních předmětů. Dárky s přidanou užitnou hodnotou jsou velmi oblíbené, ať už jde o potisk mikin, trička s potiskem, hrnečky s logem firmy, obaly na mobily, puzzle nebo originální podložky pod myš. Díky nejnovější technologii jsme schopni tisknout i bílým tonerem na tmavé povrchy. Laserový potisk je velmi odolný, takže obdarovaní budou mít vaši reklamu na očích opravdu hodně dlouho.

Grafické služby a DTP

Chtěli byste tisknout, ale nemáte nic než svou představu o výsledku? Nevadí. Zajišťujeme kompletní grafické zpracování tiskových podkladů a DTP služby. V naší nabídce nechybí ani různé typy vazeb a laminování vytištěných dokumentů a vazba diplomových prací s potiskem desek dle vašich požadavků.

Otevírací doba

  • Po 8:0018:00
  • Út 8:0018:00
  • St 8:0018:00
  • Čt 8:0018:00
  • 8:0018:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.